Ücretsiz Üye Olun ve
1 Hafta Ücretsiz deneyin

1.ÜYELİK KAPSAMI

Lila Bep Planı üyeliği, Lila yazılımın tüm telif ve yasal haklarına sahip olduğu Lila Bep Planı Yazılımının kullanıcı haklarını kapsar.

Bu kullanma hakkı, üçüncü kişilere devredilemez,kiralanamaz veya satılamaz.

2.ÜYELİK SÜRESİ

Lila Bep Planı üyelik süresi,  1 (Bir) eğitim-öğretim yılıdır.

3.ÜYELİK SÜRESİNCE VERİLEN HİZMETLER

Üyelere verilen hizmet Lila Bep Planı Yazılımının Kullanımı hizmetidir.

Lila Yazılım ve Eğt. Dan. Ltd.Şti önceden haber vermeksizin yazılım ve içerikte değişiklik yapabilir.

4.SORUMLULUK VE GİZLİLİK

Lila Yazılım ve Eğt. Dan. Ltd.Şti, Lila Bep Planı Yazılımının Üyenin bütün ihtiyaçlarına cevap vereceğini taahhüt etmez.

Lila Bep Planı Yazılımının içerik ve bilgileri Lila Yazılım ve Eğt. Dan. Ltd.Şti ‘ nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari bir amaçla kaynak gösterilmek suretiyle veya kaynak gösterilmeksizin kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Lila Yazılım Lila Bep Planı Yazılımının içerik ve çalışmasından, Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yol açabileceği zararlardan hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Lila Yazılım ve Eğt. Dan. Ltd.Şti, üyelerin kişisel bilgilerini ve verilerini saklı tutar. üçüncü. Kişi, kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz.

Üyelerin kendisine verilen kullanıcı kodu veya şifre gibi gizli tutulması gereken bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşmamayı ve bu hususta tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul ve taahhüt eder.

5.ÖDEME

1 eğitim-öğretim yılı kullanım bedeli 900 TL (KDV Dahil) dir. Ödeme Yapıldığı takdirde iade ve iptal yapılmamaktadır. 5 Günlük Ücretsiz-Demo kullanılabilir.

6.UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul İli merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

7.YÜRÜRLÜLÜK

Bu sözleşme üyelik kullanıcı başvurusu yapan kişi tarafından kabul edilerek yürürlüğe girer.